franch

  • Bütün dünyanın çok yakın zamanda mutlaka kullanmak zorunda kalacağı bir eğitim sistemine sahip olmak ister misiniz?

Beynin sağ ve sol taraflarını aynı anda harekete geçirerek kalıcı ve etkin öğrenme sağlayan, perspektif bakış ve çabuk düşünebilme yeteneğini geliştiren, böylelikle “teorik” bilgileri pratik hale getiren, dünyada ilk ve tek İngilizce eğitim sistemine, kitaplarına ve eğitim kadrosuna sahip olabilirsiniz. Bu eğitim sisteminin uygulanmasında kurumumuzla birlikte çalışma imkanı elde edebilirsiniz.

  • Saygın ve yüksek kazançlı bir iş kurmak ister misiniz?

45 yıllık tecrübe ve portföyden faydalanarak, diğer eğitim kurumlarından farklı, gıpta ile bakılan kendinize ait bir kurumun sahibi olabilirsiniz.

  • Yaşı ve konumu ne olursa olsun size sevgi ve saygı gösteren birçok insan yetiştirmiş olmanın mutluluğunu yaşamak ister misiniz?

Kendi kitap ve materyallerini kullanarak özel bir sistemle uygulanan eğitim sonucunda başarı oranı yüksek, konusunda uzman bir kurumun sahibi olarak bu mutluluğu yaşayabilirsiniz.

  • Bir eğitim kurumuna sahip iseniz; sistemin kilitlendiğini, başarılı öğrenci yetiştiremediğinizi veya çok şikayet aldığınızı düşünüyorsanız bu problemlerden kurtulmak ister misiniz?

Türkiye’de yabancıların diretmesi sonucu birbirinin taklidi olan, her yerde bulunan ve tamamen öğretmenlerin yeteneklerine bağlı olarak yapılan eğitimde iyi sonuç alınamadığı, belirli bir seviyenin üzerine çıkılamadığı yıllardır görülmektedir. Beklentileri yüksek, ne istediğini bilen öğrencilerin bu konuda sıkıntılar yaşamış olduğu, hedeflerine ulaşamadığında da kurum veya kişilerden şikayetçi olduğu eğitim tarzına ülkemizde çok sık rastlanmaktadır. Değişiklik ve yeni bir sistem adı altında öğrenciye bir şey katmayan, tamamen kısa süreli para kazanma yolları da bu şikayetleri daha da arttırmaktadır.

Halbuki birçok kurumdan farklı iyi hizmet verebilen, reklamını öğrenci referanslarıyla yapan ve bunun karşılığını da gören bir kurumun sahibi olabilirsiniz.

  • Uluslararası üniversite ve dil okullarının temsilcilerinden biri olmak ister misiniz?

Yurtdışına giden öğrencilerimizin verdikleri referans sonucunda bize temsilcilik teklif eden;  Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, Fransa ve İtalya’daki üniversite ve dil okullarını, Türkiye’de bizimle beraber temsil etme ve öğrenci gönderme hakkına kavuşabilirsiniz.