Kitaplar hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilmek ve örnek sayfaları görebilmek için BURAYA tıklayınız.

 TEMEL İNGİLİZ DİLİ (1-2)

İngilizce öğrenmeye yeni başlayacaklar  için, İngiliz dil yapısını ve cümle kurma  kurallarını Türkçe açıklamalı ve  karşılaştırmalı olarak verir. Tüm  kelimelerin  okunuşları vardır. Çok sayıda  alıştırma ve örnek içerir.

İyi ve yeterli İngilizce bildiğinize inanıyor olsanız bile, bu kitapları önemseyin.

 SİMULTANE ÇEVİRİ KURSU (1-2-3)

kitap2.fw

 

 

Konuşulan İngilizceyi profesyonel düzeyde kazandıran bir metottur. Günlük hayatta ve iş hayatında geçebilecek tüm yapıları, binlerce kelime ve deyimi grup derslerinde devamlı tekrarlatarak öğretir.

 TİYATRAL YÖNTEMLE İNGİLİZCE SÖYLEŞİ KİTAPLARI

kitap3.fwTürklerin gerek yurtdışına gittikleri zaman, gerekse Türkiye’de yabancılarla olan ilişkilerinde rahat ve doğal konuşmalarını sağlayan metottur.

İngilizcenin teorik bilgilerini, kitap sayfalarının donukluğundan çıkarıp, sohbetlerde en çok geçen karşılıklı konuşmaları, tiyatroda sahneleme yaparcasına uygulatır. Akıcı konuşma yeteneği sağlar. Grup dersleri için çok başarılı bir konuşma kitabıdır. Derslerde telaffuz ve vurgulamalara ayrıca önem verilir.

  EKSPRESS 1

kitap4.fw

 

 

Çok kısa sürede İngilizce konuşmak isteyenler için idealdir.

 EKSPRESS 2

kitap5.fw

 

 

Bildiklerinizi ifade etmekte zorlanıyorsanız bu kitap sizin elinizden tutacak, ilerde karşılaşacağınız durumlarla yüzyüze getirecek, size en gerekli kelime ve yapıları kazandıracaktır.

  İNGİLİZCE KONUŞMA DİLİ

kitap6.fwİngilizce konuşmanın sırlarını çözen bir kitaptır. Duvar örercesine hesaplı bir yöntemle hazırlanmıştır.
Bölüm başlıklarından bazıları:
* Türkiye’de bulunan yabancılarla sohbet
* İngiliz davranış kuralları
* Sözlü sınavlarda ve iş görüşmelerinde dikkat edilecek noktalar.

Yazarın zaman zaman araya girerek tavsiyelerde bulunduğu, nükteler yaptığı okuması ve çalışması çok zevkli bir kitaptır.

KARŞILAŞTIRMALI İNGİLİZCE EĞİTİMİ (6 Kitap)

kitap7.fw

 

 

 

Bu yöntem, yabancı dil öğreniminde DEVRİM yapmak iddiasıyla ortaya çıkarılmıştır.

 

Beyni çift yönlü çalıştırarak, bilgilerin kalıcılığını sağlayan dünyada ilk ve tek yöntemdir. Ayrıca, kendine has tekniklerle öğrenmeyi güçlü ve kalıcı yapar.
Bu sistem, masa başında değil,  hayatın içinde, görerek, araştırarak, uygulayarak ve kıyaslayarak ortaya çıkmıştır. Size, yarım yüzyıllık bir deneyimin sonuçlarını ikram eder.