Deftere yazın

 
 
 
 
 
 
 
 
(*) ile işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur .
E- posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
Güvenlik nedenleriyle ip adresiniz kaydedilmektedir.
Notunuz kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.
Düzenleme, silme ya da yayınlamama hakkımız saklıdır.
52 entries.
Bahadır ATİLA wrote on 14 Şubat 2009 at 19:09:
GERÇEK BİR HAZİNE Üniversite mezunu olmama rağmen otuzyedi yaşına kadar,ingilizce konuşma ihtiyacım olmadığı için idare ettim.Bu yaştan sonra yurtdışı işlerimin olması, beni bu sorunu çözmeye çalışmama neden oldu.Geçmişte edindiğim tecrübeler sonucu,egitici firma konusunda dikkatli ve seciçi davrandım.DOĞRUGÜVEN Eğitim Kurumu seçmekle ,ne kadar doğru karar verdiğimi,kısa zaman sonra anladım.Kendini ülke eğitimine adamış olan Uğur Bey ve ekibinin bilimsel çalışmalar sonucu ortaya çıkarmış olduğu,tüm eğitim argümanları,gerçek bir eğitim hazinesidir.Bu hazineden daha çok ülke insanının yararlanması DİLEKLERİMLE!
Ziyaretçi wrote on 14 Şubat 2009 at 19:08:
Şükran Uğur hocamla yaklaşık yirmi senedir tanışıyoruz.Bizim bir sözümüz vardır ''bana bir babalık yap'' diye. Babam bana en güzel babalığı yaptı Uğur beyle tanıştırmakla. Zira eğitim aşkını Uğur hocamdan aldım. Burda kastettiğim; kitaplardaki eğitimden ziyade insanın içinde var olan Allah vergisi az veya çok akıl yürütme, ilerletme, başkaları için de düşünme yeteneğini de su üstüne çıkardığı için Uğur beye şükranlarımı sunarım.
İlker Cabi from 13 Şubat 2009 19:07 wrote on 13 Şubat 2009 at 19:07:
Soyadı'na yakışan bir eğitmen Bugüne kadar İngilizce'nin varolan anadil üzerine kurgulanarak öğretilmesine karşı çıkardım çünkü gördüklerim varolan İngilizce kitapların ana metinlerinin Türkçe'ye çevrilmesinden öte değildi. Şu an tamamen eminim ki insan anadiliyle düşünür ve İngilizce veya başka bir dile varolan kelimeler üzerinden gider. Her geçen gün diller ve kültürler arasındaki farkı daha net anlıyorum ve bunu yaparken tek taraflı değil hem Türkçe hem de İngilizce boyutundan bakabiliyorum. Bir kelimenin sizin olması ne demek bunu Uğur Hoca'dan öğreneceksiniz, herşeyiyle hakim olamadığınız kelime sizin değildir. Uğur Hoca'nın farkları saymakla bitmez ama bence en değerli olanları sıralayım, öğretim yöntemlerini bilen gerçek bir eğitmen, insan zihninin algılama yapısını fazlasıyla çözmüş bir yetenek, tam bir yalınlaştırma ustası (tüm grameri tablolarla özetleyebilir), İngiliz ve Türk gibi düşünebilmeyi aynı anda başarabilen bir üstad ve en önemlisi hayat felsefesi İngilizce'yi öğretmek olan bir Uğur Doğrugüven..
KadirG wrote on 12 Şubat 2009 at 19:06:
Doğru Adres Uğur hocamla yaklaşık altı aydır çalışıyorum. Kendisini ve öğretim metodunu nekadar anlatsam yetersiz kalır.Yaşayarak görmek lazım. Fakat kısaca anlatmak gerekirse ingilizce dilbilgisini püf noktaları ve basitleşirilmiş şekilde şemaları görerek kolaylıkla öğreniyorum ve beynin iki yarısını çalıştırma metoduyla pratiğimi güçlendiriyorum. Herkeze tavsiye ederim
Reyhan Topdemir wrote on 11 Şubat 2009 at 02:00:
Doğru adres Uğur Doğrugüven İngilizce öğrenmenin doğru adresi Uğur Doğrugüven oldugunu, Uğur hocadan aldığım birebir derslerin olumlu etkisiyle bir kere daha emin oldum.Onun beyni çift yönlü çalıştırma sistemi gerçekten ingilizce öğrenmenizi kolaylaştırıyor.Kendisinin işindeki titizliği ve tecrübesi benim gibi kısa sürede ingilizce konuşup-yazmak zorunda olan biri için çok önemliydi bu doğrultuda Uğur hocaya bana kazandırmış oldugunuz her şey için teşekkür etmek istiyorum.
gizem wrote on 11 Şubat 2009 at 02:00:
gizem korkulu rüyam ingilizce artık bir eğlence ve zevk haline geldi.bize hiçbir emeğini esirgemeyen mustafa hocama çok ok ok teşekkür ediyorum.:)
Turhan Sarıdal wrote on 8 Şubat 2009 at 20:33:
2003 yılında Bağdat caddesinde o çok güzel ortamda başladığım ileri seviye ingilizce kursuna, daha sonra Uğur Hocam ile birebir ders alarak da devam ettim. İngilizceyi hiçbiryerde görmediğim çok aktif bir "simultane tercüme" sistemiyle öğreten, derslerde bizleri zorla konuşturan ve antiotoriter bir disiplinle bizlere İngilizceyi anlatan Sayın Doğrugüven ve ekibine; mesleğimde başarili olmamdaki yardımları ve destekleri için sonsuz tesekkürlerimi buradan yazmak istedim. Yazdığı sayısız kitaplar, sözlükler ve özellikle gazeteciler için verdiği emekler de göstermiştir ki, Uğur Bey ve sistemi gerçekten Türkiye'de hatırı sayılır izler bırakıyor. Türk kültürüne, Türk insanına uygun bir sistemle öğretiyor. Türkiye'de ingilizceyi ögretmek için önce Türkçe yi çok iyi bilmek gerekiyor ve Doğrugüven ekibi bunu çok iyi biliyor ve uyguluyor. Ne USA dan ne de İngiltere den kopya edilmiş bir sistem ile değil, tamamen kendi tecrübeleriyle ve bizlere uygun bir sistemle anlattığı ve öğrettiği için başarı oranı çok yüksek. İngilizceyi, onu her bilen öğretemez. Bilmek ile anlamak arasındaki farkı Sayın Uğur Doğrugüven de rahatlıkla görebilirsiniz.... Başarılarınızın artarak devamını diliyorum. Siz sadece ingilizce öğretmeni değil, aynı zamanda bir hayat öğretmenisiniz. Sonsuz saygı ve sevgilerimle.... Turhan Sarıdal
Handan Kır wrote on 7 Şubat 2009 at 19:02:
Merhabalar Daha önce gittiğim kurslarda maddi ve manevi emek vermeme rağmen hiçbirşey öğrenemedim.Ben bu kursa 7 aydır devam ediyorum. Özellikle kitapların anlaşılır olması ve eğitim sisteminizi çok başarılı buldum. Ayrıca bana bu zamana kadar emek veren Mustafa Hocama sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılarınızın devamını dilerim.
Murat wrote on 7 Şubat 2009 at 19:01:
Öğretim Sistemi. Merhaba , Yaklaşık üç aydır düzenli olarak Uğur Doğrugüven sisteminden ingilizce eğitimi alıyorum. Daha önceleride bazı kurumlardan eğitim almıştım , ancak bu kadar kısa sürede kalıcı bir eğitim sistemi değillerdi , İngilizce 1 hafta , 10 gün yada 1 aylık bir öğrenim süreci değil , ancak Uğur doğrugüven ile ben 3 ayda yaklaşık 45 saatlik (haftada 3 saat) eğitim alarak , yöneticilerim ile anlaşabiliyorun. Söylenecek çok bir şey yok , ben çok memnunum. Murat.
fatih güzel wrote on 6 Şubat 2009 at 19:00:
tebrikler... cok güzel bir site tebrikler.